Bokap s.r.o. > Aktuality > Nové certifikáty „Česká kvalita“ a „Žirafa“ na veletrhu KABO – únor 2012

Nové certifikáty „Česká kvalita“ a „Žirafa“ na veletrhu KABO – únor 2012

Česká obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA) je garant značky „žirafa“, která se předává již tradičně právě při veletrhu KABO. Značka „žirafy“ je kvalitní a zdravotně nezávadné dětské obuvi propůjčována od roku 1997. Dne 13.2.2012  byly v pavilonu F v prostorách KABO FORUM předána nová ocenění firmám, které se permanentně zabývají nadstandardní kvalitou dětské obuvi a tuto si nechávají ověřit v systému tzv. dobrovolné certifikace.

Značka „Žirafy“ byla do vládního programu „Česká kvalita“, který propaguje a podporuje kvalitní výrobky a služby a je součástí Národní politiky kvality, přijata jako jedna z prvních značek v roce 2003.

Certifikáty firmám předali pan Miroslav Bísek – prezident České obuvnické a kožedělné asociace (ČOKA), PhDr. Vlasta Mayerová- tajemnice České obuvnické a kožedělné asociace

Oprávnění používat současně značky „Česká kvalita“ a „Žirafa“ a nové certifikáty získala v Brně tato firma:

BOKAP s.r.o., Dyjákovičky
za výrobek: dětská textilní obuv typ:  020, 025, 030, 032

Ocenění převzal pan David Svoboda – zástupce firmy

Rodinná firma Miroslav Svoboda – BOKAP byla založena v roce 1992. V roce 2009 byl realizován přechod firmy na společnost s ručením omezeným – BOKAP s.r.o..Nosným programem firmy je výroba dětské, dámské i pánské domácí obuvi. Dětská domácí obuv je řádně certifikovaná státní zkušebnou ITC a.s. Zlín a plní podmínky pro nadstandardní hodnocení.